Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Irix EDGE

( ilość produktów: 46 )

Irix EDGE - wysoką jakość, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo 


 

Oferty filtrów okrągłych firmy Irix składa się z filtrów UV, CPL i ND.

DOSKONAŁA OCHRONA I WYSOKA TRANSMISJA ŚWIATŁA DZIĘKI IRIX EDGE UV & PROTECTOR FILTER

Filtr Irix Edge UV odcina niepożądane promieniowanie UV, mogące powodować spadek kontrastu na zdjęciach krajobrazowych, wykonywanych w górach i na dużej wysokości. Szkło filtra zostało pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, zapewniającymi wysoką transmisję światła (99.3%) oraz neutralną kolorystykę zdjęć. Dzięki dodatkowej powłoce hydrofobowej filtr jest odporny na wodę  i tłuste zabrudzenia, przez co doskonale sprawdzi się w niesprzyjających warunkach pogodowych.

 

REDUKCJA ODBLASKÓW Z IRIX EDGE CIRCULAR POLARIZER FILTER

Filtr polaryzacyjny Irix Edge CPL to niezwykle przydatne narzędzie pracy fotografa architektury i krajobrazu. Dzięki redukcji odblasków od nieme-talicznych powierzchni zapewnia lepszą separację kolorów, zwiększa ich nasycenie oraz zmniejsza kontrast przy zdjęciach wykonywanych pod światło. Powierzchnia filtra pokryta została wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną oraz dodatkową chroniącą przed wodą i tłustymi zabrudzeniami.

 

 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIA FILTRÓW IRIX EDGE NEUTRAL DENSITY

Filtr neutralny szary jest jednymz najbardziej przydatnych i wszechstronnych filtrów fotograficznych. W zależności od gęstości optycznej, pozwalają one wydłużyć czas naświetlania o daną ilość stopni przysłony. Szklana powierzchnia filtra pokryta została wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi zapewniającymi wysoką transmisję światła i naturalne kolory. Dzięki dodatkowej powłoce hydrofobowej NANO filtr charakteryzuje się zwiększoną odpornością na mokre i tłuste zabrudzenia, doskonale sprawdzając się w niesprzyjających warunkach pogodowych takich, jak deszcz czy śnieg.

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1469 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-09-22
Dostawa zgodnie z zamówieniem , szybko i sprawnie.
2022-09-21
zgodna z oczekiwaniami szybka dostawa
pixel