Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji to dla nas sprawa priorytetowa. Aby zapewnić naszym Klientom komfort i poczucie pewności wprowadziliśmy szereg funkcji, które sprawiają, że zakupy w naszym sklepie są łatwe, przyjemne i pozbawione jakich kolwiek obaw.

 

1. Program Ochrony Kupujących (POK) zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10 000 zł w przypadku, gdy:

 

- nie otrzymał zakupionego towaru;
- zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.

 

W ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi CENEO, dzięki czemu osoby kupujące, a także sklepy nie są narażone na żadne straty finansowe.

Zobacz jak łatwo skorzystać z tego programu więcej informacji 

2. Możliwość zwrotu zakupionego towaru. Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego fotozakupy.pl przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni. więcej o zwrotach 

3. Ubezpieczenie przesyłek - wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przed płaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty. 

4. Możliwość sprawdzenia przesyłki - otrzymując przesyłkę z naszego sklepu zalecamy klientom sprawdzenie w obecności kuriera stanu przesyłki i czy towar jest zgodny z zamówieniem. 

5. Ochrona Danych Osobowych - dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu. W tym celu podejmujemy wszelkie niezbędne działania.

Sklep fotozakupy.pl, zgodnie z wymogami prawa, zarejestrował zbiór danych osobowych w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Zobacz szczególowe informację odnośnie ochrony danych osobowych. 

6. Szyfrowana transmisja danych SSL - Twoje dane, które podajesz przy zakładaniu konta, przy składaniu zamówienia, lub tez podczas wpisywania się do newslettera przesyłane są do nas przesyłane za pomocą szyfrowanego połączenia SSL, dzięki czemu wszystkie dane osobowe Klientów są szyfrowane i nawet w przypadku przechwycenia transmisji, niemożliwe do odczytania dla obecnej mocy obliczeniowej komputerów. 

7. Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów.  Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen. Więcej informacji o programie.

Sklep FOTOZAKUPY.PL jest laureat rankingu ZAUFANE OPINIE Ceneo.pl 2012

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-07
Wszystko perfekcyjnie
2022-10-19
Zaskakująco szybka wysyłka!
pixel