Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja i serwis

Wszystkie towary oferowane w sklepie FOTOZAKUPY.PL są nowe, sprawne i objęte gwarancją. W przypadku uszkodzenia produktu, napraw gwarancyjnych dokonuje sieć autoryzowanych serwisów, których adresy są podane na karcie gwarancyjnej lub na stronie producenta (gwaranta). 

Mój produkt nie funkcjonuje poprawnie, co mogę zrobić ?

Najpierw poszukaj informacji w instrukcji obsługi. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z serwisem producenta lub jego działem wsparcia technicznego lub naszą infolinią.  Jeżeli powyższe czynności nie rozwiążą problemu i twójego  produkt nadal nie działa prawidowo należy złożyć zgłoszenie serwisowe. 

Jak i gdzie złożyć zgłoszenie serwisowe ?

Zgłoszenie reklamacyjne można składać bezpośrednio u producenta, adresy serwisów sa podane na karcie gwarancyjnej producenta lub na jego stronie internetowej. Przed wysyłk towaru sugerujemy aby zapoznać się z warunkami składania reklamacji u danego producenta oraz wypełnic zgłoszenie reklamacyjne.

Reklamację można również złożyć w naszym sklepie, zwracamy jednak uwagę, że nie dokonujemy napraw sprzętu a jedynie pośredniczymy w jego przekazaniudo serwisu co wydłuża czas naprawy serwisowej zwykle o około 5-7 dni.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-09-23
wszystko w najlepszym porządku, kolejny raz realizacja na 5/5
2022-09-22
Dostawa zgodnie z zamówieniem , szybko i sprawnie.
pixel