Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-11-22

Zimowe tygodnie w ZEISSUchwyć piękno zimowego dnia. Zimowe tygodnie w ZEISS - od 19 listopada 2018 r. do 6 stycznia 2019 r.

Zima to sezon inspiracji. Zimowy, mroźny dzień to wyjątkowe piękno i przyjemność doświadczania każdego szczegółu na zdjęciach. Przygotuj się na te dni podczas zimowych tygodni z ZEISS i zyskaj do 150 EUR zwrotu gotówki przy zakupie wybranych obiektywów ZEISS i promocji cashback.

  1. Kup jeden z wybranych obiektywów u autoryzowanego sprzedawcy ZEISS w okresie obowiązywania promocji i zachowaj paragon lub fakturę.
  2. Prześlij zgłoszenie, skan paragonu lub faktury oraz zdjęcie opakowania z kodem EAN na zeiss-cashback.com
Lista produktów biorących udział w promocji:

Warunki uczestnictwa

1) Klienci, którzy kupią produkty objęte promocją ZEISS w okresie  jej trwania tj. od 19 listopada 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku mają prawo do otrzymania zwrotu gotówki. Produkty objęte promocją to produkty zakupione w w/w okresie od autoryzowanych sprzedawców ZEISS.

2) Pełną listę wszystkich produktów objętych promocją i kwot zwrotu gotówki cashback można obejrzeć na naszej stronie internetowej: www.zeiss.com/photo/winterweeks


3) Przed zakupem jednego z wybranych produktów klient jest odpowiedzialny za sprawdzenie czy sprzedawca jest autoryzowanym sprzedawcą ZEISS. Lista autoryzowanych dealerów ZEISS dostępna jest pod adresem: www.zeiss.com/photo/winterweeks


4) Zakupy dokonane ze sklepu internetowego ZEISS i Amazon są wyłączone z promocji cashback.


5) Promocja cashback jest obsługiwana przez naszego zewnętrznego partnera FulFillers GmbH. Carl Zeiss AG, Carl-Zeiss-Str. 22, 73446 Oberkochen, który odpowiada

za pełną obsługę promocji i ewentualne problemy, które mogą się pojawić podczas jej trwania.

6) Do udziału w promocji uprawnieni są wyłącznie konsumenci w wieku powyżej 18 lat, którzy mieszkają w jednym z następujących krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein,Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria lub Wielka Brytania.


7) Wnioski o zwrot gotówki należy składać on-line nie wcześniej jak 15 dni kalendarzowych od daty zakupu wskazanej na fakturze lecz nie później niż 30 dni kalendarzowych od daty zakupu. Za datę zakupu uważa się pierwszy dzień tego okresu.Wszelkie wnioski, które nie zostały złożone w tym terminie nie będą przyjmowane.


8) Zgodnie z zasadami promocji każdy uczestnik może złożyć maksymalnie trzy indywidualne zamówienia na łącznie trzy produkty promocyjne ZEISS. Dla każdego produktu promocyjnego ZEISS można złożyć tylko jedno zgłoszenie cashback


9) Żądania zwrotu gotówki dokonane przez Sprzedawców w imieniu Klientów nie są akceptowane.

10) Formularz wniosku o zwrot gotówki jest dostępny online na platformie FulFillers GmbH pod adresem www.zeiss-cashback.com

Aby przesłać zgłoszenie musisz uzupełnić formularz o szczegóły zakupu. To znaczy: - Dowód zakupu w formie faktury lub paragonu, który jasno określa datę zakupu, dealera i produkt - Zdjęcie numeru seryjnego, kodu EAN i identyfikatora ZEISS na oryginalnym opakowaniu zakupionego produktu promocyjnego ZEISS;
- Dane konta, na które należy dokonać przelew kwoty cashback. 11) Natychmiast po przesłaniu wniosku otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia.

12) Jeśli twoja prośba o zwrot gotówki zostanie zaakceptowana, kwota zwrotu gotówki zostanie zaksięgowana na Twoim koncie nie później niż 6 tygodni po zatwierdzeniu Twojego wniosku.


13) Kwota może zostać przekazana uczestnikowi w walucie EUR z niemieckiego rachunku. Ze względu na wahania kursów walut dokładna kwota może się różnić.


14) Jeśli żądanie zwrotu gotówki jest niepełne lub nieczytelne, ZEISS lub firma wskazana przez ZEISS (Fulfillers GmbH) powiadomi odpowiednich Klientów pocztą elektroniczną. Następnie Klienci będą mieli 14 dni kalendarzowych na przesłanie brakujących informacji. Jeżeli brakujące informacje nie zostaną złożone w tym terminie, wniosek traci ważność.


15) Nieuczciwe i zmanipulowane żądania zwrotu gotówki nie będą akceptowane.


16) ZEISS / Fulfillers zastrzega sobie prawo do żądania przedstawienia przez klientów oryginalnego dowodu zakupu. W takim przypadku dowód zakupu zostanie zwrócony

klientowi.

17) Twoja prośba zostanie uznana za nieważną jeśli wybrane produkty promocyjne ZEISS zostaną zwrócone do sprzedawcy lub wymienione lub jeśli dealer udzieli pełnego zwrotu kosztów w przypadku reklamacji.


18) Jeżeli z powodu niespełnienia warunków promocji wniosek o zwrot gotówki zostanie odrzucony, decyzja ta jest ostateczna.

19) ZEISS zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia promocji lub zmiany warunków promocji w dowolnym momencie i bez uprzedzenia. Nie ma to wpływu na już

otrzymane wnioski o zwrot gotówki.

20) Adres poczty elektronicznej dla całej korespondencji to: zeiss@promotionsservice.de Proszę podać swój osobisty numer wniosku w całej komunikacji gdzie będzie to wymagane.


21) Agencja organizująca, Fulfillers GmbH, zbiera i przetwarza dane osobowe w ramach kampanii cashback, np. nazwisko, adres i numer konta. ZEISS otrzymuje anonimowe raporty do celów oceny ilościowej. Po promocji ZEISS otrzymuje odpowiednie dane osobowe w celu wypełnienia obowiązków księgowych określonych przez Fulfillers GmbH.


22) Wszystkie decyzje są ostateczne i bez regresu prawnego. Umowa podlega prawu niemieckiemu.


23) Carl Zeiss AG, Carl-Zeiss-Str. 22, 73446 Oberkochen jest podmiotem odpowiedzialnym za promocję.


Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-29
Obsługa bez uwag. Polecam
2022-09-22
Dostawa zgodnie z zamówieniem , szybko i sprawnie.
pixel