Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-09-26

Nowe kamery sportowe GoPro Hero 7

 

 

GoPro HERO7 Black

 


 Niezwykle płynne ujęcia. Supermoce inteligentnego nagrywania. Wytrzymała i wodoszczelna bez obudowy. Oto HERO7 Black, najbardziej zaawansowana kamera GoPro. Dzięki stabilizacji HyperSmooth (Ultrapłynna) można uzyskać filmy niczym nagrywane z gimbalem — bez gimbala. Nowy inteligentny tryb fotografowania automatycznie zapewnia wspaniałe, urzekające obrazy. Teraz dzięki funkcji transmisji na żywo i aplikacji GoPro możesz dzielić się każdą niezwykłą chwilą. Kamera HERO7 Black to zupełnie nowy poziom funkcjonalności GoPro oraz rejestrowanych zdjęć i filmów.

Nowa flagowa kamera HERO 7 Black występuje w kolorze czarnym i koncentruje się przede wszystkim na poprawionej stabilizacji, będąc świetną alternatywą dla profesjonalistów. W środku znajdziemy ten sam procesor obrazu co w HERO 6 Black - GP1, wzmocniony jednak o dodatkowe 2GB pamięci operacyjnej. Oznacza to, że poprawiona wydajność i większa pamięć pozwala na jeszcze lepszą stabilizację systemową z algorytmem przewidywania drgań, którą GoPro zachwala jako alternatywę dla zewnętrznych stabilizatorów - gimbali.
Kamera ma też jeszcze szybciej i lepiej reagować na zmianę oświetlenia, procesując bardziej szczegółowy i wyrazistszy obraz. Względem poprzednika poprawiono także płynność interfejsu, a także jego wygląd, tworząc go bardziej intuicyjnym i prostszym w obsłudze. Kamera nagrywa maksymalnie 4K w 60 klatkach/s. i FullHD w 240 klatkach, jednak w trybie zdjęć JPEG i RAW (teraz także z samowyzwalaczem) oferuje jeszcze lepsze wykorzystanie HDR, zwiększając rozpiętość dynamiki tonalnej, sprawniej pozyskując informacje zawarte z cieniach i prześwietleniach scenerii. Wszystkie tryby współpracują z trybem ProTune do manualnych ustawień kamery.
 
Kamera obsługuje szybkie ładowanie od 0 do 100% w około 45-50 min przy 1,5A, sprawiając, że zawsze możesz być gotowy do akcji. Nowościami są krótkie filmy, tryb portretowy, integracja z mediami społecznościowymi, streaming na żywo, a także tryb TimeWarp. Najnowszy flagowiec posiada także 3 mikrofony, rejestrujące dźwięk w stereo, w tym wypadku mamy jednak do czynienia ze skutecznym odszumianiem i filtrem górnoprzepustowym, który eliminuje dźwięki otoczenia np. ruch uliczny. Kamera ta posiada także cyfrowy zoom za pomocą suwaka, gdzie zmianę przybliżenia zmieniamy przed rozpoczęciem nagrywania.
 
Stabilizacja obrazu HyperSmooth
Stabilizacja niczym przy użyciu gimbala — bez gimbala. Kamera HERO7 Black przewiduje ruchy i koryguje drgania kamery, aby zapewnić niezwykle płynne nagrania.
Wytrzymała i wodoszczelna
Dziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem. Kamera HERO7 Black jest wytrzymała, wodoszczelna bez obudowy do głębokości 10 m i gotowa na każdą przygodę.
Sterowanie głosowe
Ciesz się chwilą. Kamerą HERO7 Black można sterować bez użycia rąk, za pomocą poleceń głosowych, jak np. „GoPro, take a photo” i „GoPro, start recording”.
SuperFoto
Automatycznie rób najlepsze zdjęcia. Dzięki funkcji SuperFoto kamera HERO7 Black inteligentnie stosuje funkcję HDR, lokalne odwzorowanie tonów lub redukcję szumów, aby zapewnić  najlepsze zdjęcia.
Transmisja na żywo
Podziel się każdą niezwykłą chwilą dzięki strumieniowemu przesyłaniu filmów do serwisu Facebook Live. Filmy przesyłane strumieniowo można zapisać w wysokiej rozdzielczości na karcie SD.
Filmy z funkcją TimeWarp
Nagrywaj niezwykle stabilne filmy poklatkowe, przemieszczając kamerę względem sceny. Zwiększ prędkość do 30x, aby zmienić dłuższe aktywności w momenty, którymi  warto się podzielić.
Filmy 4K60 i zdjęcia 12 MP
Kamera HERO7 Black rejestruje filmy w rozdzielczości 4K60 i zdjęcia w rozdzielczości 12 MP, które są równie wspaniałe, jak same przeżycia.
Filmy w 8-krotnie zwolnionym tempie
Dzięki bardzo wysokiej częstotliwości wyświetlania klatek oraz rozdzielczości 1080p240 obraz można spowolnić nawet 8 razy, aby oglądać zabawne, ciekawe lub wzniosłe chwile w pełni  ich piękna.
Intuicyjny ekran dotykowy
Jeśli masz smartfon, sposób korzystania z kamery HERO7 Black wyda Ci się znajomy. Trzy główne tryby nagrywania i zoptymalizowane ustawienia ułatwiają nawigację.
Wykrywanie twarzy, uśmiechu i scen
Kamera HERO7 Black wie między innymi, kiedy zwracasz twarz w stronę kamery czy się uśmiechasz. Aplikacja GoPro wykorzystuje te informacje, aby wybierać najlepsze ujęcia i tworzyć niesamowite filmy.
Rejestrowanie w pionie
Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w serwisie Snapchat i usłudze Instagram Stories. 

Programator czasowy
Dołącz do fotografowanych. Dzięki programatorowi czasowemu można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfie lub zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze.
Powiększanie dotykiem
Bądź bliżej akcji. Idealnie komponuj zdjęcia i filmy, po prostu dotykając ekranu.
Automatyczne przesyłanie do telefonu
Przejdź od zdjęcia bezpośrednio do udostępnienia. Zdjęcia i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, dzięki czemu można je szybko publikować, wysyłać w wiadomościach i przesyłać za pośrednictwem serwisów Twitter lub Snapchat.
Przesyłanie bezpośrednio do relacji na Instagramie
Dodawaj zdjęcia do swojej relacji bezpośrednio z aplikacji GoPro i dziel się wszystkimi przygodami na wodzie, piasku i śniegu, których po prostu nie dałoby się zarejestrować telefonem.
Naklejki z danymi dotyczącymi wydajności z GPS
Śledź prędkość, dystans i inne parametry. Dodawaj naklejki do filmów w aplikacji GoPro, aby pokazać swoją szybkość, pokonaną odległość oraz wysokość.
Obsługa funkcji QuikStories
Kamera HERO7 Black automatycznie wysyła materiały do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w efektowne filmy z muzyką, efektami i możliwością udostępniania.
Automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze
Zwolnij miejsce. Subskrypcja GoPro Plus umożliwia tworzenie kopii zapasowych nieograniczonej liczby zdjęć oraz filmów o łącznej pojemności 250 GB i zapisywanie ich w chmurze.
Zaawansowane tłumienie hałasu
Kamera HERO7 Black aktywnie odfiltrowuje szum wiatru, wibracje i odgłosy obsługi urządzenia, dzięki czemu zapewnia wyraźniejszy dźwięk.
Zdjęcia w formacie RAW
Możliwość robienia zdjęć w formacie RAW zapewnia najwyższą jakość i większą elastyczność podczas zaawansowanej edycji zdjęć.
Filmy z kompresją HEVC
Oszczędzaj miejsce na karcie SD. Użyj wysokowydajnej kompresji wideo (HEVC), aby zmniejszać duże pliki do około połowy ich rozmiaru bez utraty jakości obrazu.
Obsługa szybkiego ładowania
Nie przegap nic. Dzięki zasilaczowi Supercharger (sprzedawany oddzielnie) możesz szybko naładować kamerę i wrócić do nagrywania.
Zgodność z akcesoriami GoPro
Załóż. Zamocuj. Zakochaj się. Dzięki możliwości wykorzystania ponad 30 akcesoriów możesz rejestrować wyjątkowe ujęcia i ukazywać sceny ze swojego życia w zupełnie nowy, kreatywny sposób.

 
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1470 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-10-19
Zaskakująco szybka wysyłka!
2022-09-23
wszystko w najlepszym porządku, kolejny raz realizacja na 5/5
pixel