Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-02-01

Cash Back na obiektywy Fujinon



PROMOCJA CASH BACK NA OBIEKTYWY FUJINON

Produkt

Cashback

XF16mmF1.4 R WR

860 PLN

XF56mmF1.2 R

645 PLN

XF56mmF1.2 R APD

860 PLN

XF80mmF2.8 R LM OIS WR Macro

1290 PLN

XF90mmF2 R LM WR

860 PLN

XF200mmF2 R LM OIS WR 1.4xTC

2580 PLN

XF10-24mmF4 R OIS

860 PLN

XF16-55 F2.8 R LM WR

860 PLN

XF50-140mmF2.8 R LM OIS WR

1290 PLN

XF8-16mmF2.8 R LM WR

1720 PLN

XF100-400mmF4.5-F5.6 R LM OIS WR

1505 PLN



WARUNKI PROMOCJI

Klienci, którzy kupili NOWY podlegający promocji obiektyw FUJIFILM w dniach pomiędzy 1 lutego 2019 a 31 marca 2019 będą uprawnieni do ubiegania się o zwrot gotówki.

Używane produkty FUJIFILM nie podlegają niniejszej promocji. Lista obiektywów, które biorą udział w promocji, i wysokość zwrotu znajdują się w niniejszym regulaminie.

Promocja dotyczy jedynie oddzielnie zakupionych obiektywów. Obiektywy, które są sprzedawane jako część zestawu z aparatem fotograficznym, nie podlegają promocji zwrotu gotówki.

 1. Zakupu należy dokonać u autoryzowanego sprzedawcy detalicznego.

 2. Promocja jest skierowana do mieszkańców Unii Europejskiej, którzy ukończyli 18 lat i zakupili produkt on-line lub w jednym ze sklepw, który bierze udział w promocji i znajduje się na terenie Polski. Wniosek powinien być złożony na stronie https://fujifilm-connect.com/pl/. Lista sprzedawców detalicznych biorących udział w promocji w Polce dostępna jest na stronie https://www.fujifilm.eu/pl/produkty/aparaty-cyfrowe/promocje/rekomendowany-partner-fujifilm. Inne wnioski zostaną odrzucone. Osoby chcące złożyć wniosek dotyczący produktów podlegających promocji zakupionych poza Polską proszone są o przejście do strony https://fujifilm-connect.com/eu/ )w takich przypadkach mogą mieć zastosowanie inne zasady promocji). Wyłącznie oryginalne NOWE produkty FUJIFILM wymienione w tabeli w niniejszym regulaminie będą uwzględniane w promocji.

 3. Wnioski mogą być przedłożone natychmiast po zakupie produktu podlegającego promocji, lecz nie później niż do dnia 30 kwietnia 2019. Do rozpatrzenia wniosku niezbędna jest prawidłowo wystawiona faktura lub rachunek – potwierdzenie złożenia zamówienia nie stanowi uwzględnianego w promocji dowodu zakupu. Wnioski przedłożone poza podanym powyżej okresem zostaną odrzucone.

 4. Formularz wniosku dostępny jest w zakładce promocji na stronie internetowej www.FUJIFILM-connect.com (‘Claim Now’ – „Zgłoś zakup”).

 5. Fałszywe, zmienione lub spreparowane faktury bądź paragony zostaną odrzucone, a dołączone do nich wnioski będą traktowane jako Fałszywe Wnioski.

 6. Każdy klient może zakupić tylko jeden (1) egzemplarz produktu podlegającego promocji. Maksymalna liczba wniosków przypadających na klienta to 5 wniosków. Dopuszczalne, a nawet polecane jest, by jeden wniosek obejmował więcej niż jeden produkt objęty promocją.

 7. Sprzedawcy detaliczni nie mogą składać wniosków w imieniu swoich klientów. Jakiekolwiek wnioski składane przez sprzedawców detalicznych będą odrzucane.

 8. Wniosek zostanie unieważniony jeśli Produkty podlegające promocji zostaną całkowicie zwrócone do sprzedawcy detalicznego lub wymienione na inne produkty. Jeśli wniosek dotyczy Produktu podlegającego promocji, który został zwrócony lub wymieniony, to wniosek taki zostanie odrzucony i będzie traktowany tak jak Wniosek Fałszywy.

 9. Na Formularzu Wniosku Wnioskujący musi podać numer seryjny Produktu podlegającego promocji. Numer seryjny znajduje sie na opakowaniu lub na Produkcie podlegającym promocji. Wnioskujący musi wpisać numer seryjny w odpowiednim polu , jak również załączyć zdjęcie numeru seryjnego. Jeśli wniosek dotyczy Produktu podlegającego promocji, którego numer seryjny był już użyty we wniosku w poprzedniej promocji lub we wcześniejszym wniosku w danej promocji lub który został celowo sfałszowany, to wniosek taki zostanie odrzucony i będzie traktowany jako Wniosek Fałszywy.

 10. Numer seryjny będzie potwierdzany w oparciu o dostępne zapisy. Obejmuje to sprawdzenie:

  1. zapisów dotyczących dostawy, aby upewnić się, że produkt podlegający promocji został wysłany do określonego sprzedawcy detalicznego biorącego udział w promocji;

  2. poprzednio składanych wniosków, aby upewnić się, że numer seryjny na Formularzu Wniosku nie był użyty we wcześniejszej promocji lub w innym, wcześniej składanym wniosku w ramach niniejszej promocji;

  3. numeru seryjnego ze Sprzedawcą detalicznym, aby upewnić się, że produkt nie został zwrócony lub wymieniony na inny; a także

  4. że numer seryjny odpowiada określonym danym w polu, w którym są wprowadzane.

 11. FUJIFILM Electronic Imaging Europe GmbH (“FUJIFILM”) zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawny w stosunku do każdego wnioskodawcy, który świadomie składa Fałszywy Wniosek. We wszelkich dochodzeniach i śledztwach FUJIFILM pozostanie zgodne z obowiązującym prawem w zakresie danych osobowych w tym z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych (RODO).

 12. Przedkładając wniosek Wnioskujący musi podać online swoje dane osobowe, dane banku oraz informacje o zakupie. Dowód zakupu musi mieć formę faktury lub rachunku, na których wyraźnie widnieje data zakupu, nazwa Sprzedawcy detalicznego oraz Produktu podlegającego promocji. . FUJIFILM zastrzega sobie prawo do zażądania oryginalnego dowodu zakupu. W przypadku otrzymania takiego żądania, dowód zakupu zostanie zwrócony do Państwa pocztą.

 13. Po odebraniu przedstawionego online zgłoszenia osoba składająca wniosek otrzyma e-mail potwierdzający.

 14. Po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku wnioskujący otrzyma zwrot gotówki przelewem bankowym w ciągu 28 (dwudziestu ośmiu) dni na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Nie są dostępne żadne alternatywne metody płatności.

 15. Prowadzący promocję poinformuje wnioskodawcę, w przypadku gdy przedłożony wniosek jest niekompletny. Informacja o potrzebie uzupełnienia wniosku o określone elementy zostanie wysłana e-mailem. Wnioskujący będzie miał możliwość uzupełnienia informacji i poprawienia błędów w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania wspomnianego e-maila. Brak odpowiedzi w ciągu 14 dni kalendarzowych będzie skutkował odrzuceniem wniosku.

 16. FUJIFILM nie ponosi odpowiedzialności za sytuacje, gdy przesyłane e-maile są blokowane lub przekazywane do katalogu “śmieci” skrzynki pocztowej. Prosimy o regularne sprawdzanie katalogu “śmieci” swojej skrzynki pocztowej, aby nie pominąć e-maili informujących o statusie złożonego wniosku. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony odmownie jako nie spełniający Warunków oferty, jest to ostateczna decyzja prowadzącego promocję. FUJIFILM zastrzega sobie prawo do wycofania się z promocji, jej zmiany lub zakończenia bez podawania dodatkowych informacji.

 17. FUJIFILM nie ponosi żadnej odpowiedzialności za awarie lub inne problemy w działaniu sprzętu, infrastruktury technicznej, oprogramowania, serwera czy strony internetowej, które są poza kontrolą FUJIFILM i uniemożliwiają klientom uczestnictwo w promocji.

 18. FUJIFILM zastrzega sobie prawo do unieważnienia promocji w dowolnym momencie oraz do zmiany jej Warunków bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności.

 19. Adres e-mail do korespondencji to fujifilm@promotion-support.com; we wszelkiej korespondencji prosimy o podawanie unikalnego ID wniosku (Claim ID), który to numer jest podawany w procesie składania wniosku. Dalsze informacje można znaleźć na stronie wsparcia.

 20. Uczestnicząc w niniejszej promocji, wnioskujący zgadza się, że Jego dane osobowe mogą być utrzymywane przez FUJIFILM lub jego agentów w celach zdefiniowanych w polityce zachowania prywatności określonej przez FUJIFILM Electronic Imaging Europe GmbH i dostępnej na stronie internetowej www.FUJIFILM-connect.com.

 21. Warunki promocji należy stosować i interpretować w oparciu o lokalnie obowiązujące prawo.

 22. Podmiot prowadzący promocję oraz odpowiadający za dane osobowe przedkładane przez klientów w ramach promocji: FUJIFILM Electronic Imaging Europe GmbH of Fujistrasse 1, 47533 Kleve, Niemcy. Prosimy o nie wysyłanie żadnych zgłoszeń na ten adres.

 23. Administrowanie niniejszą promocją (poza potwierdzaniem ważności wniosku) realizowane jest w imieniu i na rzecz FUJIFILM przez Interpay Sales Promotions Unlimited Company of IDA Business & Technology Park, Ring Road, Kilkenny, Irlandia (“Sales Promotions”), która to firma działa jako procesor danych FUJIFILM w odniesieniu do wszelkich danych osobowych przedłożonych przez klientów w związku z niniejszą promocją.

 24. FUJIFILM wykorzystuje dane osobowe do potwierdzenia ważności wniosku, zaś Sales Promotions wykorzystuje dane osobowe, aby w innym zakresie administrować wnioskiem i zorganizować zwrot gotówki.

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1468 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-07
Wszystko perfekcyjnie
2022-09-23
wszystko w najlepszym porządku, kolejny raz realizacja na 5/5
pixel