Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyróżnienia

Najważniejsze certyfiakty i autoryzacje dla sklepu Fotozakupy.pl

Europejskiego znak jakości Trusted Shops
potwierdzający przeprowadzie audyt sklepu na podstawie obszernego katalogu kryteriów jakości. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie Trusted Shops możesz kupować online bez obaw o bezpieczeństwo.

zobacz certyfiakt

  Od 2014-05-12 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.
 

Opineo - Słucham swoich klientów - Opineo.pl wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie oraz słuchają swoich Klientów. Klienci sklepów oznaczonych programem mają pewność, że sklep czyta każdą opinię zamieszczoną na Opineo, a opinie Klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju sklepu, poprawiania jakości obsługi i spełniania oczekiwań Klientów.

 Ranking Ceneo

Wyróżnienie w III edycji Rankingu Zaufane Opinie organizowanego przez Ceneo.pl

"Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

 Ranking Sklepów Internetowych 2014 Wyróżnienie w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych 2014 oraz 1 miejsce w roku 2013 w kategorii Fotografia
 Ambasador NEC Ambasador NEC SpectraView 2014 - potwierdzający wysokie kwalifikacje zespołu sklepu fotozakupy.pl  w zakresie wiedzy o profesjonalnych monitorach graficznych i kalibracji obrazu.
 Gazela Biznesu

Gazela Biznesu 2009 i 2011

Redakcja "Pulsu Biznesu" publikuję ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm — Gazele Biznesu. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które niezależnie od koniunktury gospodarczej z roku na rok odnotowują poprawę wyników finansowych, a nie zaliczają się do grupy największych podmiotów gospodarczych. Dane finansowe oraz uczciwość w prowadzeniu interesów, jak co roku, sprawdziła i potwierdziła współpracująca z redakcją wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

  7 miejsce w rankingu polskich sklepów internetowych magazynu WPROST 2006 w kategorii elektronika użytkowa pełny raport

 

Najważniejsze autoryzację

 • Eizo Expert Point - autoryzowany sprzedawca monitorów Eizo
 • FujiFilm Dealer - autoryzowany sprzedawca produktów FujiFilm
 • Gopro Pro-Dealer - autoryzowany sklep kamer sportowych GOPRO
 • Lowepro Zaufany Partner - autoryzowany sprzedawca toreb i plecaków Lowepro
 • Manfrotto Pro-Dealer - autoryzowany sprzedawca produktów Manfrotto, Kata, BOWENS
 • Nec Ambasador marki - autoryzacja w zakresie sprzedazy profesjoanlnych monitorów NEC
 • Olympus PRO Dealer - najwyższy poziom w dystrybucji produktów Olympus
 • Panasonic - autoryzowany dealer produktów linii foto Panasonic
 • Pentax - autoryzowany sprzedawca produktów Pentax
 • Sandisk - autoryzowany sprzedawca kart pamięci Sandisk
 • Steiner - autoryzowany dealer optyki sportowej
 • Tamron Sklep Partnerski - najwyższy status sklepu partnerskiego marki Tamron
 • Zeiss Dealer - Sprzedaż profesjonalnych obiektywów Zeiss
Od 2014-05-12 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.
Zaufane Opinie IdoSell
4.70 / 5.00 1466 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-10-19
Zaskakująco szybka wysyłka!
2022-09-21
zgodna z oczekiwaniami szybka dostawa
pixel